Dočasný značkovač Pintyplus -


Dočasný značkovač Pintyplus

Dočasný značkovač se používá v případech, kdy je žádoucí jen krátkodobé označení. Doba viditelnosti nástřiku závisí na okolních podmínkách a na daném povrchu, ale předpokládaná životnost je asi 5 dní. Je to výrazná fluorescenční matná barva s vysokou svítivostí, ideální pro zobrazení znaků, obrysů, čar, písmen nebo číslic. Umožňuje použití v jakémkoli směru, i když je plechovka otočená vzhůru nohama, díky 360° vícesměrnému ventilu. Barva je také odolná vůči nízkým teplotám. 

Použití Dočasného značkovače Pintyplus

Doporučeno pro dočasné značení např. sportovních událostí, staveb a stavenišť, při nehodách. Může se aplikovat na asfalt, kámen, beton, písek, dřevo, kov a další povrchy. Rozdíl mezi Značkovacím sprejem 360° a Dočasným značkovačem je v době výdrže nástřiku. Oba jsou dočasné, ale první vydrží několik týdnů, druhý několik dní.

Technické parametry

  • Vydatnost: 500 ml = 2 m2
  • Doba schnutí do 20 minut
  • Vícesměrný ventil 360°
  • Předpokládaná doba výdrže nástřiku je přibližně 5 dní.

 

Jak aplikovat Dočasný značkovač Pintyplus

Povrch barveného předmětu musí být suchý a zbavený nečistot.

Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty, až uslyšíte zvuk kuliček. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučuje se stříkat dvě tenké vrstvy místo jedné silné vrstvy, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a nedocházelo ke stékání barvy.

Po dokončení aplikace obraťte plechovku dnem vzhůru a stlačte trysku, dokud nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo jejímu ucpání.

Tipy pro použití Dočasného značkovače Pintyplus

Po použití otřete trysku papírem nebo látkou, aby se zabránilo jejímu ucpání.


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru