Magnetický sprej Pintyplus -


Magnetický sprej Pintyplus

Sprej vytváří plochu, na kterou je možné připevnit magnety. Doporučujeme nejméně 3 – 4 vrstvy pro větší přilnavost. Barvu lze aplikovat na většinu povrchů jako např. dřevo, kámen, tvrdé plasty.

Barva je určená pro udržení lehkých a plochých magnetů. Čím větší a těžší magnet, tím hůře bude držet. 

Použití Magnetického spreje Pintyplus

S tímto sprejem nepotřebujete připínáčky ani lepící pásky, snadno je nahradíte magnety a navíc neponičíte podklad. Můžete si pověsit fotky, mapy, obrázky nebo pomoct dětem s učením písmen a čísel. Potřebujete jen několik vrstev barvy a magnety.

 

Technické parametry

  • Vydatnost: 520/400 ml = 1,5 m2
  • Doba schnutí 30 minut
  • Další vrstvu stejné barvy lze aplikovat po 5 minutách. Další vrstvu jiné barvy lze aplikovat po 24 hodinách. 

 

Při použití odpovídajícího základního nátěru přilne barva dobře na jakýkoli povrch.

 

Jak aplikovat Magnetický sprej Pintyplus

Povrch barveného předmětu musí být suchý a zbavený nečistot.

Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty, až uslyšíte zvuk kuliček. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučuje se stříkat tenké vrstvy, zejména tu první, aby bylo dosaženo rovnoměrného pokrytí a nedocházelo ke stékání barvy.

Pro získání dostatečné přilnavosti magnetů je třeba nanést nejméně 3 vrstvy. Pokud chcete na magnetickou barvu dát ještě jinou, pak alespoň 4 vrstvy. Mezi jednotlivými magnetickými nástřiky počkejte 5 minut, s případnou další vrchní barvou počkejte 24 hodin. Jako vrchní barevnou vrstvu lze použít jakýkoliv sprej Pintyplus, ale doporučujeme řadu Evolution. Při použití hustější barvy, jako například Pintyplus Chalk, se magnetický efekt neprojeví.

Po dokončení aplikace obraťte plechovku dnem vzhůru a stlačte trysku, dokud nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo jejímu ucpání.

 

Tipy pro použití Magnetického spreje Pintyplus

Čím více vrstev magnetického spreje, tím lépe magnety drží. Můžeme to vyzkoušet a případně aplikovat další vrstvu pro silnější magnetický efekt.

Aby barva dobře přilnula a chránila povrch, jako první jej ošetřete odpovídajícím základem Pintyplus dle typu povrchu a finálního použití předmětu. V nabídce máme základní barvy pro mnoho povrchů, například plast, kov nebo karton.

Plochy s původním kvalitním nátěrem lehce obruste pro zlepšení přilnavosti. Pro odstranění zbytků starých barev a laků doporučujeme použít Greenox odstraňovač nátěrů.

Nepoužívejte na zařízení připojené k elektrické síti a aplikujte ve větraných prostorách.

Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru