Pintyplus Evolution Water-Based metalická barva ve spreji -


Pintyplus Evolution Water-Based metalická barva ve spreji

Pintyplus Evolution Water-Based v metalických barvách s nádechem zlata, stříbra a bronzu. Jedná se o barvy na vodní bázi, které nepoškodí ty nejchoulostivější povrchy. Nezapáchá, snadno se používá a má velkou odolnost a přilnavost.

Použití produktu

Vhodný k použití na všechny povrchy, i na ty nejchoulostivější jako je korek, pěnový polystyren, měkké plasty, karton, papír atd. Pevné povrchy, na které je možné aplikovat barvu: kov, dřevo, kámen, tuhé plasty atd.

Metalizada base agua

 

Technické parametry

  •     Velikost balení: 400 ml
  •     Vydatnost: 2 m2
  •     Doba schnutí: na dotek: 1 hodina, celkem 4 hodiny
  •     Přestříkání: po 15 minutách
  •     Odolnost vůči vysokým teplotám: 90 ºC


Jak aplikovat Pintyplus barvu ve spreji

Povrch barveného předmětu musí být suchý a zbavený nečistot. Zatřeste plechovkou intenzivně po dobu 1 minuty.

Plechovku držte ve svislé poloze. Sprej stříkejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm, rychle aplikujte tenké vrstvy, nejprve horizontálně a pak vertikálně. Doporučujeme stříkat více slabých vrstev místo jedné silné, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a zabránilo stékání barvy.

Po dokončení aplikace otočte plechovku dnem vzhůru a stlačte trysku, dokud z ní nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo jejímu ucpání.

Oro metalizada base agua

Tipy pro použití

Při barvení porézních povrchů je vhodné nejprve použít Pintyplus Evolution Water Based základ k zakrytí pórů. Díky tomu následně spotřebujete menší množství barvy. Na mírně porézní povrchy je vhodné aplikovat základ pro dosažení optimálního přilnutí barvy.

Před stříkáním na již dříve natřené povrchy, by měl být povrch přebroušen, aby se zajistila přilnavost barvy. Pokud je třeba předchozí vrstvu nátěru zcela odstranit, pokračujte silnějším zbroušením nebo použijte odstraňovač nátěrů Paint Stripper. Vyčkejte, dokud se odstraňovač nátěrů neodpaří, aby se předešlo nekompatibilitě mezi produkty.

Ve finále je vhodné použít lak Pintyplus Evolution Water-Based. Slouží pro ochranu barvy a zvýšení jejích vlastností. V řadě Pintyplus Evolution Water-Based nabízíme laky na vodní bázi, které jsou plně kompatibilní s metalickými barvami.

Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte sprej ve větraných prostorách.

Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

Barvy

 


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru