Pintyplus Evolution Water-Based základ - Pintyplus Evolution WATER-BASED Primer


Pintyplus Evolution Water-Based základ

Pintyplus Evolution Water-Based základ je produkt vyvinutý pro zajištění přípravy povrchu k barvení. Přítomnost škodlivých rozpouštědel v tomto produktu byla snížena na minimum, a proto téměř nezapáchá. Je tedy ideálním produktem pro použití v interiéru.

Jedná se o víceúčelový základní nátěr pro jakékoli použití a na jakýkoliv povrch. Je vhodné jej použít v kombinaci s Pintyplus Evolution i Pintyplus Evolution Water-Based.

 

 

Použití produktu

Slouží pro zajištění přípravy povrchu k natírání. Je vhodné jej použít zejména při práci s mírně porézním povrchem. Ten potřebuje před samotným barvením základní nátěr. Základní nátěr zajistí následné přilnutí barvy. Na porézních površích navíc základní nátěr vyplní póry, a proto není třeba nanášet další vrstvy barvy.

Technické parametry

  • Balení 520/400ml
  • Spotřeba 2 m2.
  • Doba schnutí: 1 hod.
  • Přestříkání: po 1 hod.
  • Matný povrch RAL 9010.
  • Skladovatelnost: 10 let

Jak aplikovat Evolution Water-Based základ

Očistěte povrch určený k základnímu nátěru. Použijte rozpouštědlo k odstranění mastných skvrn. Povrch musí být čistý, suchý a zbavený jakýchkoli nečistot.

Po zaznění zvuku míchacích kuliček, plechovku silně protřepejte po dobu 1 minuty. Stříkejte ze vzdálenosti 25-30 cm. Nanášejte tenké a jednotné vrstvy.

Po dokončení stříkání obraťte plechovku vzhůru nohama a zmáčkněte trysku, dokud nebude vycházet jen plyn. Takto trysku vyčistíme a zabráníme jejímu ucpání.

Tipy pro použití

Před stříkáním na již dříve natřené povrchy, by měl být povrch přebroušen, aby se zajistila přilnavost barvy. Pokud je třeba předchozí vrstvu nátěru zcela odstranit, pokračujte silnějším zbroušením nebo použijte odstraňovač nátěrů Paint Stripper. Vyčkejte, dokud se odstraňovač nátěrů neodpaří, aby se předešlo nekompatibilitě mezi produkty.

Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte sprej ve větraných prostorách. Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

 

 

 

 

 

Barvy

 


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru