Pintyplus pistole pro stříkání - Pintyplus gun for spray paints


Pintyplus pistole pro stříkání

Pintyplus pistole pro stříkání je univerzální pro všechny typy sprejů. Nasazuje se přímo na plechovku. Pistole na stříkání s nápisem „Be a Pintypluser“ byla navržena s cílem zlepšit výsledek a práci při stříkání sprejů a snížit námahu prstů. Mechanismus pistole je jednoduchý a zároveň velmi robustní.

Na rozdíl od jiných podobných pomůcek pro spreje se díky jejímu speciálně navrženému tvaru eliminuje riziko zatékání barvy do držátka pistole a snižuje možnost odkapávání barvy během stříkání.

Charakteristika:

Ergonomicky tvarovaná rukojeť.
Snadná manipulace.
Univerzální použití, vhodné pro většinu aerosolových plechovek, které jsou k dispozici na trhu. Bez ohledu na délku nebo průměr plechovky.
Dlouhá životnost produktu, která je počítána nejméně na 500 použití.

Návod k použití:

Konec hlavně pistole musí být umístěn v horní části plechovky. Před stříkáním se ujistěte, že tryska směřuje ven. Pistoli při nasazování na sprej pořádně „docvakněte“. Znovu zkontrolujte správnou pozici trysky pro stříkání směrem ven. Pokud není ve správné pozici, otočte s ní nebo s celou plechovkou k nastavení správné pozice.
Stříkání začne po stlačení spouště.
Po dokončení stříkání odstraníte pistoli z nádobky opačným tlakem než při nasazování plechovky do pistole. Nezapomeňte otočit nádobu dnem vzhůru a stlačte trysku, dokud nezačne vycházet pouze plyn, aby se zabránilo jejímu ucpání.

Části pistole:

Přidržovací kroužek, kterým je pistole vybavena, je kompatibilní s většinou plechovek na spreje. Materiál je robustní a dostatečně flexibilní, aby vydržel neomezený počet nasazování a odstraňování pistole z plechovky.

Spoušť, která při stlačení zatlačí na trysku a začne stříkat barvu. Ergonomická rukojeť umožňuje stříkat barvu pohodlně a plynule bez větší námahy a přerušení.

Slogan "Be a Pintypluser" je vytištěn na jedné straně pistole, zatímco na druhé straně uvidíte adresu našeho blogu s návody, radami a ukázkami aplikací: www.shakingcolors.com, kam vás zveme k návštěvě.


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru