Zrcadlový efekt Pintyplus -


Zrcadlový efekt Pintyplus

Pokud je povrch vyroben ze skla, akrylového skla nebo podobných materiálů, barva Pintyplus Mirror Effect promění natřený povrch v zrcadlový efekt. Na neprůhledných površích dosahuje vysoce lesklého stříbrného efektu.

Použití produktu

Pintyplus Art&Craft zrcadlový efekt byl vyvinut pro řemeslné a výtvarné umění. S tímto produktem dosáhnete úžasného zrcadlového efektu na skle, akrylovém skle a podobných materiálech. Aplikuje se na rubovou stranu předmětu. Velmi vysokého lesku stříbrného efektu můžeme dosáhnout i na neprůhledných površích. Doporučuje se nanášet na velmi hladké povrchy.

Pro dosažení požadovaného zrcadlového efektu nanášejte pouze přípravek bez základního nátěru.

Technické parametry

  • Balení 400/520 ml
  • Spotřeba 2 m2
  • Doba schnutí: 5 minut
  • Přestříkání: po 2 minutách

Pintyplus Art&Craft Mirror Effect

 

Jak aplikovat Mirror Effect

Povrch určený ke sprejování musí být čistý, suchý a zbavený jakýchkoli nečistot. Po zaznění zvuku míchacích kuliček, plechovku silně protřepejte po dobu 1 minuty. Stříkejte ze vzdálenosti 20 cm. Aplikujte rychle tenké vrstvy, nejprve horizontálně a poté vertikálně.

Po dokončení stříkání obraťte plechovku vzhůru nohama a zmáčkněte trysku, dokud nebude vycházet jen plyn. Takto trysku vyčistíme a zabráníme jejímu ucpání.

 

Tipy pro použití

Naneste několik tenkých vrstev. Mezi jednotlivými aplikacemi počkejte několik sekund. Abyste dosáhli optimálních výsledků a zamezili odkapávání barvy, doporučuje se stříkat klidným tempem. Nepoužívejte na zařízení připojená k elektrické síti a aplikujte sprej ve větraných prostorách. Prázdné obaly od sprejů zaneste do sběrného dvora nebo vyhoďte do kontejnerů na nebezpečný odpad.

 

Nový produkt

 

Mirror Effect

 

Vintage Zrcadlo

 

Jak používat produkt


SPEKTROS s.r.o.

Dejvická 28/267
160 00 Praha 6
CZECH REPUBLIC

IČO: 02768071
DIČ:CZ02768071

Zapsáno u Městského soudu
v Praze, odd. vložka: C 222418.

 

TELEFON: +420 608 100 239
E-MAIL: info@spektros.cz
WEB: www.novasolspreje.cz

 

Nahoru